CALON

váš dodavatel plotrových a tiskových fólií a materiálu pro výrobu reklamy

Váš partner pro reklamu

Výhradní zastoupení

Kvalitní folie anglického výrobce

Metamark UK Limited

Aktuality

O firmě Calon s.r.o.

Firmu CALON s. r. o. najdete v příjemném prostředí pražské čtvrti Strašnice v ulici Dvouletky 43/30 v Praze 10. Předchůdkyní byla firma Calon Center, která vznikla v roce 1996. Z počátku obchodovala s fóliemi značky ARLON (USA), které jsou jedny z nejkvalitnějších fólií na světě vůbec. 

Postupem času se přeorientovala nabídka o řady materiálů značky Metamark, určené pro krátkodobé i dlouhodobé reklamní účely. Dalším zpestřením sortimentu bylo rozšíření o zažehlovací fólie, bannery a světelné reklamy. Zažehlovacích fólií máme v dnešní době široký výběr a to jak v druzích těchto fólií, tak i v bohaté barevné škále. U bannerů dokážeme dodat velmi široké barevné spektrum a ručíme za prvotřídní kvalitu materiálu.
V roce 2000 získala firma výhradní zastoupení anglické firmy METAMARK, vyrábějící vinylové fólie pod ISO : 9000. A tuto tradici převzal i nástupce CALON s.r.o. Firma Metamark je v Anglii známá pro své prvotřídní fólie a tato značka nám i v České republice otevřela velké obchodní možnosti. 

V roce 2008 změnila firma Calon Center majitele a právní formu na CALON s.r.o. a pokračuje v již zaběhlé činnosti svého předchůdce. Nezapomínáme však, že dnešní doba žádá více od každého a proto jsme i my připraveni nabídnout našim zákazníkům spoustu dalších novinek. 
V roce 2009 jsme rozšířili nabídku o materiály pro digitální tisk, prezentační systémy, novou řadu zažehlovacích materiálů a spoustu doplňkového sortimentu a služeb.

V oblasti nažehlovacích materiálů jsou našimi partnery německý výrobce Poli-Tape GmBH a italský výrobce B-Flex Italia S.r.l.

Nyní máme na trhu stabilní pozici mezi firmami nabízejícími materiály pro výrobu reklamy. 

Těšíme se na možnou obchodní spolupráci a přejeme všem návštěvníkům našich webových stránek hezký den.

E-SHOP

eshop

qr calon

Otevírací doba

Pondělí – Čtvrtek

9,00 – 16,00 hod

Pátek

9,00 – 15,00 hod